- İLKOKUL RESİM SERGİSİ AÇILDI - 28.05.24
Özel Çağdaş Okulları Okul Öncesi ve İlkokul Görsel Sanatlar Yıl Sonu Sergisi açıldı. Ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerimizin, Resim Öğretmenimiz Selma Hikmet Öz önderliğinde yıl boyunca yaptıkları çalışmalar sergilendi. Öğrencilerimizin; farklı resim tekniklerini, sanat akımlarını, ünlü ressamlar ve eserlerini tanıyarak; öğrendikleri sanat tekniklerini estetik bir bakış açısıyla yaptıkları resimler, açılan sergimizde yer aldı.
Sergimizde öğrencilerimizin yaratıcılıklarının ve sanata olan tutkunlarının yansımalarını 27 Mayıs- 7 Haziran tarihleri arasında görebilirsiniz.