• 0222 310 00 80 - 81 - 82
  • ozelcagdaskoleji@gmail.com

ÖZEL ÇAĞDAŞ OKULLARI

- ÇAĞDAŞ’IN MİNİK MASA TENİSİ SPORCULARI ŞAMPİYON - 29.05.24

Okullararası Masa Tenisi Minikler İl Birinciliği Müsabakalarında Eskişehir şampiyonu Özel Çağdaş Okulları oldu.

Özel Çağdaş Okulları Minik Kız Masa Tenisi Takımı oyuncuları Ece Bayraktaroğlu ve Defne Şafak turnuvada oynadıkları tüm maçları kazanarak namağlup unvanıyla Eskişehir Şampiyonu oldu. Gruplarındaki tüm maçları kazanan minik masa tenisçiler; yarı finalde Milli İrade İlkokulunu 3-0’luk skorla, finalde ise Ülkü İlkokulunu 3-0’lık skorla yenerek şampiyon oldu.

19 MAYIS TURNUVASINDA DA ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMADILAR

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ve Eskişehir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı müsabakalarında da yarışan Çağdaş Kolejliler Masa Tenisi Kız Takımı sporcuları Ece Bayraktaroğlu 1. olurken, Defne Şafak 2. oldu.

3 GÜNDE 3 AYRI DERECE

Masa Tenisi Antrenörü Alp Doğukanlı, “2 yıldır çalışmalarımızı sürdürdüğümüz masa tenisi takımı oyuncularımız, verdikleri emeklerinin karşılığını Eskişehir Şampiyonu olarak aldı. Okullararası Masa Tenisi Minikler İl Birinciliği turnuvasında Eskişehir Şampiyonu olan kızlarımız, 2 gün önce ise Çağdaş Kolejliler bünyesinde katıldıkları turnuvada 1. ve 2. oldu. Bu başarıların devamının geleceğine inanıyorum. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.